Arkana

Odkryj profesjonalne zabiegi dostosowane do potrzeb Twojej skóry.

Zobacz jak wiele możemy zrobić dla Twojej skóry.

Firma Arkana od lat pracuje zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Produkcji.
Tworząc produkty dbają o każdy ich detal, od pierwszych wyborów dostawców surowców po finalny proces produkcji.
Dla potwierdzenia naszych starań i najwyższej dbałości o jakość naszych kosmetyków w styczniu 2020 ARKANA otrzymała certyfikat 22716:2007. Standard ten dotyczy Dobrej Praktyki Produkcji (GMP) kosmetyków. Ocenie poddano obszar produkcji, kontroli, magazynowania, transportu produktów kosmetycznych i składowania wyrobów gotowych. Otrzymanie przez ARKANA certyfikatu potwierdza, że każdy produkt który trafia w Wasze ręce spełnia najwyższe standardy jakości.

Norel Dr Wilsz

Norel jest 50-cio letnią firmą z tradycją, która jako pierwsza w Polsce opracowała program odnowy biologicznej dla gabinetów kosmetycznych, ośrodków Wellness oraz SPA. Norel jako pierwsza wprowadziła na rynek kosmetyki wyszczuplające, pomagające w walce z cellulitem i rozstępami, a także nowoczesne zabiegi modelujące i poprawiające kondycję ciała. Kosmetyki marki Norel tworzone są przede wszystkim z myślą o specjalistycznej pielęgnacji ciała w gabinetach kosmetycznych oraz SPA. Mając na uwadze potrzeby Klientów, firma Norel wypuściła linię produktów, które mogą być wykorzystywane do pielęgnacji domowej.

Clarena

Firma obecna od roku 1998. To jeden z największych polskich producentów kosmetyków profesjonalnych.
Przywiązuje dużą wagę do innowacyjności swoich produktów, śledzą trendy w światowej kosmetyce i selekcjonują te nowości, które zaspokoją wymagania Klientów.