Posiadamy 2 rodzaje Voucherów:

Vouchery wartościowe

O wybranej wartości np. 100 PLN – na usługi SPA i odnowy biologicznej. Osoby obdarowane same wybierają zabiegi mieszczące się w kwocie wartości Vouchera.

Vouchery na konkretne zabiegi

Konkretnie wybrane zabiegi.

Zakup voucherów wartościowych

W przypadku gdy Voucher miałby zostać wydrukowany dla konkretnej Osoby – Voucher Imienny zawierający Imię i Nazwisko Osoby dla, której jest przeznaczony –  bardzo prosimy o przesłanie danych tej Osoby i zabiegów lub wartości Vouchera wcześniej – przygotujemy odpowiedni Voucher do odbioru w recepcji hotelu we wskazanym terminie lub prześlemy go na wskazany adres.

Zakup voucherów na konkretne zabiegi

W przypadku Voucherów zwykłych – Vouchery dostępne są do zakupu w recepcji hotelu.

Norel jest 50-cio letnią firmą z tradycją, która jako pierwsza w Polsce opracowała program odnowy biologicznej dla gabinetów kosmetycznych, ośrodków Wellness oraz SPA. Norel jako pierwsza wprowadziła na rynek kosmetyki wyszczuplające, pomagające w walce z cellulitem i rozstępami, a także nowoczesne zabiegi modelujące i poprawiające kondycję ciała. Kosmetyki marki Norel tworzone są przede wszystkim z myślą o specjalistycznej pielęgnacji ciała w gabinetach kosmetycznych oraz SPA. Mając na uwadze potrzeby Klientów, firma Norel wypuściła linię produktów, które mogą być wykorzystywane do pielęgnacji domowej.